LiDraNo 2018. gradska razina

Autor: Milana Međimorec, 2. 2. 2018.

Na gradskom susretu iz novinarskoga, literarnoga i scenskoga stvaralaštva koje se održalo 30. i 31. siječnja 2018. u Filodrammatici sudjelovalo je ukupno 329 učenika i 85 mentora iz 31 osnovne i 9 srednjih škola s područja grada Rijeke i Opatije. Učenici naše škole sudjelovali su u svim kategorijama. U scenskom izrazu, pojedinačni nastup kazivanja poezije, nastupao je učenik Vito Juričić iz 5.c razreda koji je izveo pjesmu Elizabet Jovanović, Mačak z Voloskega, i bio predložen na županijsku razinu. U kategoriji literarnoga i novinarskoga izraza sudjelovali su učenici Istok Celin iz 5.c, Marko Cupać iz 5.a, Valerija Puž iz 8.c i Tara Šimunić iz 8.b razreda. Na županijsku razinu pozvani su učenik Istok Celin u literarnom izrazu, Tara Šimunić u literarnom i novinarskom izrazu.  Njihova mentorica je Milana Međimorec.

Čestitamo učenicima i želimo im puno uspjeha na županijskoj razini!