DJEČJI TJEDAN 2017.

Autor: Tanja Sudiskas, 29. 9. 2017.

DJEČJI TJEDAN 2017.

Dječji tjedan ćemo obilježiti i ove školske godine kroz niz aktivnosti: učenici će izreći svoje poruke odraslima na Dječjem javnom skupu, sudjelovat će na sjednici Dječjeg gradskog vijeća, zajedno će oslikati klupicu, kreativno se izraziti kroz strip i ilustraciju te se pridružiti šarenoj ovčici Wandi u predstavi Wanda Lavanda,GKL Rijeka u Centru Gervais. Za roditelje  je organizirano predavanje u školskoj knjižnici.

Program Dječjeg tjedna u kojem sudjelujemo:

PONEDJELJAK 2.10.2017.

Ispred SD M.Cvetković-12.00 Dječji javni skup

sudjeluju: Učiteljic PB, učenici 1.-3. PB, pratnja: Anamarija Srdoč, Tanja Sudiskas

UTORAK 3.10.2017.

Kreativna radionica stripa i ilustracije u PŠ Veprinac, Damir Steinfl (4.i 5.školski sat)

SRIJEDA

4.10.2017.

Kreativna radionica stripa i ilustracije u PŠ Ičići Damir Steinfl( 8.00-9.30)

Iva Kirša, psihologinja, Društvo “Naša djeca" Opatija predavanje za roditelje u 17.30 sati u školskoj knjižnici Gdje “rastu” dobri roditelji?

ČETVRTAK

5.10.2017.

Uključivanje u međunarodni projekt Frendovska klupa; postavljanje i oslikavanje klupe-sudjeluju: učiteljica i učenici 2.b odjela  (8.30-9.20)-DND Opatija

FESTIVAL OPATIJA -predstava Wanda Lavanda,GKL Rijeka (10.00 sati)

Sjednica XI. Saziva DGV- U 13.00 h, Gradska vijećnica, Vijećnici XI. saziva DGV ; učenici četvrtog razreda u PB  u dogovoru s učiteljicom u PB; pratnja:soc.ped.

prezentacija knjige ABC dječje participacije-Primjer dobre prakse u 18.00h,Kamin sala Hotela Continental Opatija