Svečana podjela najboljim osmašima

Autor: Saša Bačić, Nada Lovretić, 28. 6. 2017.

Svečana podjela najboljim osmašima Osnovne škole „Rikard Katalinić Jeretov“ održala se 28. lipnja 2017. u 8 sati u holu škole. Najuspješnijim osmašima obratili su se ravnatelj, pedagoginja i njihovi razrednici te ih lijepim riječima potpore ispratili u nove školske pobjede.

Učenik 8.b Benjamin Klanjac na violini je odsvirao Preludij  J.S.Bacha čime je obogatio ovu svečanost.

Ova, izuzetno uspješna, generacija osmaša broji čak trideset i dvoje učenika  koji su prošli odličnim uspjehom tijekom čitavog osmogodišnjeg školovanja.

Učenici 8.a koji su svih osam godina imali odličan uspjeh su: Iris Afrić, Roko Dunatov, Nikolina Kovačević, Niko Krainer, Ana Marija Marinović, Annamaria Renner, Eseniya Shkunnikova, Ema Stupac i Ante Volarević. Za učenicu generacije predložena je Nikolina Kovačević.

U 8.b najuspješniji osmaši su: Ema Arnautović, Tea Belac, Jan Blasig, Matea Gudeljević, Barbara Ilić, Damian Ivanić, Laura Jurić, Morena Kukurin, Romina Lazarin, Lana Radnić, Andrey Tolstikov i Niko Zeoli. Za učenika generacije predložen je Andrey Tolstikov.

Najuspješniji učenici 8. c su Alessia Čekada, Jan Finderle, Ema Guščić, Antonio Lukšić, Iris Matulja, Marko Miranović, Hana Mišković, Matija Reljanović, Dora Sršen, Lucija Tomulić te Toni Vengust. Za učenicu generacije predložena je Iris Matulja.

Učenicom generacije proglašena je Iris Matulja, učenica 8.c razreda koja je za poklon dobila veliki štafelaj.

Nada Lovretić, prof.

Galeriju slika možete pogledati preko ove poveznice: