Promovirane učiteljice naše škole

Autor: Saša Bačić, 30. 11. 2016.

Na svečanosti u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici 25. listopada 2016. godine u Zagrebu naše učiteljice Loreta Jeknić, učiteljica talijanskog i njemačkog jezika i Dragica Rade, učiteljica matematike i informatike, su promovirane u zvanje učitelja savjetnika. Kolegica Loreta Jeknić je u zvanje učitelja savjetnika promovirana drugi put odnosno potvrdila stečeno zvanje u koje je promovirana prije pet godina.

Odluku napredovanju u zvanje uručili su im Jadranka Žarković-Pečenković, prof, ravnateljica Agencije za odgoj i obrazovanje i Momir Karin, prof., pomoćnik ministra znanosti i obrazovanja.

Promocija u više zvanje mentora i savjetnika potvrđuje da sve ono što ste radili niste činili uzalud - poručila je promoviranima Jadranka Žarković Pečenković. Ističući značaj i ulogu škole, prvenstveno ulogu odgojno-obrazovnih radnika u životu svakog učenika, ravnateljica Agencije za odgoj i obrazovanje istaknula je da upravo njima roditelji povjeravaju ono najvrijednije, svoju djecu.