Benjamin Klanjac, učenik 7.b - 1. mjesto iz Solfeggia i Teorije glazbe

Autor: Fredi Glavan, 12. 6. 2016.

Veliki uspjesi našeg učenika u glazbenoj školi Ivan Matetić Ronjgov

U srijedu, 8. lipnja 2016., župan Primorsko-goranske županije Zlatko Komadina i pročelnica Odjela za odgoj i obrazovanje Edita Stilin uručili su učenicima i njihovim mentorima pohvale i prigodne darove. Nagrađeni su učenici i mentori koji su u ovoj školskoj godini na natjecanjima i smotrama u znanju, vještinama i sposobnostima osvojili prvo mjesto na državnoj i međunarodnoj razini.

Među pohvaljenim učenicima je i naš Benjamin Klanjac, učenik 7.b razreda koji je pomoću mentora iz Glazbene škole Ivan Matetić Ronjgov osvojio 1. mjesto iz Solfeggia i Teorije glazbe na 3. Međunarodnom natjecanju „Kornelije“ u Beogradu te 1. mjesto na Državnom natjecanju u Zagrebu iz viole.

Čestitamo na ovim velikim uspjesima i želimo ih još mnogo!