Međužupanijska smotra GLOBE škola

Autor: Dragica Rade, 4. 4. 2016.

Međužupanijska smotra GLOBE škola održala se 30.3.2016. u Srednjoj školi Mate Blažine u Labinu. Sudjelovale su učenice 8.b razreda Mara Paravić, Mia Lanča i Nina Žunić u pratnji mentorica učiteljice geografije Radenke Korenjak i učiteljice informatike Dragice Rade. Ove godine Smotri je nazočila i učiteljica biologije Marija Žilić koja će se uključiti u rad GLOBE programa.

Osvojili smo 1.mjesto među osnovnim školama i nadamo se da ćemo i ove godine biti pozvani na Državnu smotru i natjecanje GLOBE škola koje će se održati 10.-12.svibnja 2016. u Zadru.

Čestitamo!