Donacija 1.a razrednom odjelu i glazbene radionice Udruge Ri rock i Škole

Autor: Fredi Glavan, 21. 11. 2015.

Zahvaljujemo svima na donaciji i brizi za naše najmanje osnovce. Gospođa Suzana Modrić na čelu Old school puba iz Opatije i glazbenici iz Brudafunk benda započeli su izvrsnu suradnju koju ćemo nastaviti s glazbenim radionicama u suradnji s Udrugom Ri Rock. Ovo je izvrstan nastavak dugogodišnjeg opremanja prostorije glazbene radionice u potkrovlju zgrade Volosko i rada na glazbenom obrazovanju koju je pokrenuo ravnatelj Fredi Glavan i učitelj tjelesnog Denis Prijić školskim projektom Star(i)Band prije nekoliko godina. Odaziv na radionicu učenja sviranja električne gitare i bubnjeva u školi je vrlo velik. Uskoro započinjemo!