PRIKUPLJANJE I RAZMJENA UDŽBENIKA

Autor: Tanja Sudiskas, 15. 6. 2015.

U ponedjeljak, 15.6.2015. prikupljali su se udžbenici u zgradi Volosko 1.-3.razred, matičnoj zradi 4.-8.razred, područnoj školi Veprinac 1.-3.razred i područnoj školi Ičići 1.-3.razred.

Učenici petog razreda odazvali su se u najvećem broju.Učenici četvrtog razreda i osmog , izuzev učenika kojima su financirane od Grada Opatije, nisu se odazvali akciji. Stoga apeliramo na četvrtaše i osmaše da se uključe  i donesu svoje udžbenike u utorak, 16.6.2015.

Veliki dio učenika matične zgrade koji su donijeli svoje udžbenike danas je dobio udžbenike za sljedeću šk.godinu. Dio učenika matične zgrade će udžbenike dobiti sutra nakon što su svi prikupljeni i sortirani.

Ukoliko se u utorak ,16.6.2015. udžbenici ne budu mogli razmjeniti u zgradi Volosko (veća uključenost 1.-3. razred, slab odaziv četvrtaša) učenici će moći  uzeti svoje udžbenike i prisustvovati razmjeni koja će se održati u srijedu 17.6.2015.od 14.00-19.00 u uredu psihologinje. Isto se odnosi i na područne škole.

Za učenike koji su vratili udžbenike dobivene od Grada Opatije izdana je potvrda koju će Škola proslijediti u Grad Opatija. Grad Opatija će obavijest o eventualnom nadomjestku udžbenika i radnih bilježnica za one koji ispunjavanju uvjete za dobivanje besplatnih udžbenika objaviti na mrežnim stranicama najkasnije do sredine srpnja 2015.