Nagrađeni najbolji učenici na natjecanju Klokan bez granica

Autor: Dragica Rade, 15. 6. 2015.

U četvrtak, 11.lipnja 2015. u informatičkoj učionici OŠ „R.K.Jeretov“ Opatija je održana svečana dodjela nagrada učenicima u međunarodnom natjecanju Klokan bez granica. Nagrađeno je 10% najbolje plasiranih učenika od ukupnog broja učenika koji su sudjelovali u pojedinim kategorijama (Pčelice - 2.razred, Leptirići – 3.razred, Ecolier – 4. i 5. razred, Benjamin – 6.i 7. razred i Cadet 8.razred OŠ i 1. razred SŠ).

Nakon uvodne riječi ravnatelja Fredija Glavana i povjerenice za Natjecanje Dragice Rade, učenicima su uz čestitke uručene nagrade Hrvatskom matematičkog društva i Škole.

Nagrađeni učenici su: Filip Bačić, 2.b, Nikola Schweitzer, 2. Ič, Roza Piškulić, 3.a, Jakov Celin, 3.Ič, Leo Janković, 5.a, Aleks Prpić, 5.b, Valeria Puž, 5.c i Ella Puž, 5.c.

Drago nam je što su se naši učenici dobro plasirali i vjerujemo da će im to biti poticaj za daljnji rad i sudjelovanje na Klokanu i iduće godine.

Čestitamo učenicima i njihovim mentoricama!