DRUGA U EUROPI

Autor: Saša Bačić, 10. 6. 2015.

Ove subote i nedjelje (06.-07.06.2015.g.) održano je u austrijskom  Imstu jedno od najjačih europskih natjecanja u težinskom penjanju za mlade - Youth Color Climbing Festival (under 14) na kojem je nastupala naša učenica 4.a razreda Lucija Brkić. Natjecanje je održano na impresivnoj vanjskoj umjetnoj stijeni visine 22 metra koju okružuje idiličan krajolik Tirola, a posebnost je da se penje jako puno različitih smjerova. U snažnoj konkurenciji, od čak 62 natjecateljice iz cijele Europe, Lucija je uspjela osvojiti pehar za DRUGO MJESTO!!!...za sada u toj kategoriji i na tom natjecanju najbolji Hrvatski rezultat!

Čestitke Luciji  u ime cijele škole!