Dan Škole

Autor: Vlatka Crnković, 14. 5. 2014.

U novootvorenoj sportskoj dvorani Marino Cvetković  8. svibnja 2014. godini svečano je obilježen Dan škole Rikard Katalinić Jeretov.

U sklopu programa nastupili su školski zbor Mići vrapčići , školski bend s gostima , prvašići, skupina Chika Z, plesne, scenske i lutkarske skupine Škole, glazbeno – scenska skupina PŠ Ičići , glazbeno - scenska skupina PŠ Veprinac, a sve je zaključeno plesnom točkom studija RIS Ivone Brnelić.

Priredbi su se odazvali roditelji, nonići , nonice  i  mnogi drugi koji su male, uzbuđene sudionike i njihove voditeljice nagradili velikim pljeskom. Glazbenost, lepršavost i dječja kreativnost ispunili su dvoranu u jednosatnom programu koji je, za mnoge, prošao u trenu.

Napisala: Paola Zukić, 7.a