Pobjednica natječaja za izradu loga Školskih preventivnih programa

Autor: Ivana Golubić, 27. 12. 2013.

Naša škola i akcija Grad Opatija - prijatelj djece su povodom ''Mjeseca borbe protiv ovisnosti'' proveli natječaj za izradu  loga Školskih preventivnih programa, koji je trajao od 17.10.2013. do 10.12.2013. godine.

Pristiglo je ukupno 59 radova , 37 od učenika naše Škole i 22 iz likovne radionice Društva ''Naša djeca''. Izborno povjerenstvo se okupilo 12.12.2013. u školskoj knjižnici te je odabralo rad Gale Zukić, sudionice likovne radionice ''Grad'' Društva ''Naša djeca''. Na božićnoj priredbi joj je zamjenik gradonačelnika Grada Opatije, gospodin Fernando Kirigin svečano uručio nagradni poklon bon i pismenu zahvalu. Svi ostali sudionici će također dobiti pismenu zahvalu.

Veliko hvala svim sudionicima! Čestitamo Gali Zukić i veselimo se našem novom logu!